İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Çözümü

İnstagram dünya üzerinde kullanılan en popüler sosyal medya uygulamalarından birisidir. Bu yazımızda ise son zamanlarda sık karşılaşılan ve instagram kullanıcılarının bu sorun ile sıkıldığı instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu, üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu instagram gibi soru başlıklarını bu yazımızda cevaplayarak sizlere yardımcı olacağız.

 

Bildiğiniz üzere özellikle bu son dönemde instagram kullanımı bir hayli artmış durumda ve tabii ki haliyle sunucularda da bazen sorunlar yaşanmaktadır. Bu almış olduğunuz hata sizleri endişelendirmesin çünkü büyük bir önem taşıyan hata değil fakat çözüm içinde sizlere bir kaç tane yol göstereceğim. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan adımlarımıza geçerek bizleri hangi işlemlerin beklediğine göz atabiliriz.

İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Hatası Çözümü

VPN Kullanarak Kontrol Sağlayın

 

Bu hatayı aldığınızda aklınıza ilk gelmesi gereken şey vpn aracıdır. Bu tür hatalar genelde sunucu ile alakalı bir durum olduğu haliyle internetiniz burada büyük bir faktör oynamaktadır. Telefon veya tabletinizde işletim sistemi fark etmeksizin hemen bir vpn kurun ve hızlıca bu hatayı tekrar alıp almadığınızı kontrol edin.

Hesap Bilgilerinizi Yeniden Girin

 

Bazı durumlarda maallesef instagram uygulamasından hesabınız doğrulaması kayboluyor ki bu durumda hesaba giriş yapmamış gibi gözükmektesinizdir. Genel olarak bu tür hataları almanız hesabınızı doğrulanmadığı için de olabilir ki bu durum da yapmanız gereken şey ise ayarlar bölümünden çıkış yap demektedir yeniden hesap bilgilerinizi girerek giriş yap demeniz olacaktır.

İnternet Değişikliği Yaparak Yeniden Deneyin

 

Yukarıda da sıklıkla bahsettiğim gibi bu tür hatalar sunucularda genel olarak meydana geldiği için internetiniz büyük bir faktör diyebilirim. Eğer cihazınızda bir wifi ile bağlıysanız ve bu hatayı alıyorsanız çözüm olarak mobil veri internetinize geçiş sağlayarak bu hatayı çözmüş olabilirsiniz. Aynı şekilde mobil veri kullanıyorsanız bir wifi bularak da deneme yapmanızı önermekteyim.

Şifre Değiştirme Yapın

Hatamızın son çözüm yolu ise instagram şifre yenileme diyebilirim. Hesabınızı doğrulama yapmak için diğer yöntemlerden bir tanesi de şifrenizi değiştirerek onaylama yapmaktır.

  1. İlk olarak buradaki link üzerinden instagram şifre yenileme kısmına gelelim.
  2. Açılan ekrana mail veya cep telefonu numaranızı girerek gönder butonuna tıklayın.
  3. Mail adresinize veya cep telefonunuza gelen doğrulama kodu ile birlikte işleminizi tamamlayınız.

Bu adımları basit ve hızlı bir şekilde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz ki sonucunda ise büyük bir ihtimalle sorunu ortadan kaldırmış olacaksınızdır.

Keşfetmeye Devam Edin

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş