Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri 2023

Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan Call Of Duty Warzone, dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesidir. Activision tarafından yayınlanan ve Infinity Ward tarafından geliştirilen CODW 2; Play Station 5, Xbox Series S/X, Play Station 4, Xbox1 ve bilgisayar oyuncularıyla buluştu. 2023 yılında ise Android ve iOS kullanıcılarının da cihazlarında rahatlıkla oynayabileceği bir biçimde mobil uygulama olarak sunulacak. CODW oyununu bilgisayarınızda rahatça oynayabilmeniz için belirli sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir. Bilgisayarınızın özellikleri Call of Duty Warzone minimum sistem gereksinimlerini karşılaşmadığında oyun oynarken takılmalar ve donmalar meydana gelebilir. Bu sebeple CODW oynayabileceğiniz bir bilgisayara sahip olmak istiyorsanız, Call of Duty Warzone önerilen sistem gereksinimlerini incelemeniz gerekir. Böylece mükemmel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

CODW bilgisayarda ücretsiz bir biçimde keyifle oynanabilecek bir oyundur. Bu oyunu oynarken arkadaşlarınızla takım olarak birlikte savaşabilir, hayatta kalma mücadelesi verebilirsiniz. Grafikleri oldukça gerçekçi olan CODW oyunu oldukça gerçekçi bir savaş deneyimi sunarak oyundan aldığınız hazzı iki katına çıkarır. Call Of Duty oynarken farklı savaş alanlarında mücadele ederek gerilimi en üst düzeye taşıyabilirsiniz. Oyunda 150 oyuncunun yer aldığı savaş alanına girerek ganimet elde ederek düşmanlarınızı alt ediyor, özel görevleri tamamlayarak ödüller kazanabiliyorsunuz. CODW, arkadaşlarınızla oluşturduğunuz takımla çatışmaya girip zırhlarınızı geliştirip kazanmak için savaşabileceğiniz bir özellik sunuyor. Bu oyunu cihazınızda oynayabilmek için bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimleri ayarlarını karşılaması gerekir. Bilgisayarınız Call of Duty Warzone minimum sistem gereksinimlerini karşılamadığında oyunu oynarken donmalar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple sıkıntısız bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Call of Duty Warzone önerilen sistem gereksinimlerini dikkate almanız gerekir.

Benzer içerik: Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri:

Bilgisayarınızda donma, takılma gibi problemlerle karşılaşmadan CODW oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın CODW sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir.Call of Duty minimum sistem gereksinimleri:

 • İnternet: Genişbant bağlantısı
 • Depolama: 175 GB
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB / GTX 1650 4 GB veya AMD Radeon HD 7950
 • İşlemci: Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya Windows 10 64-bit

Call Of Duty Warzone Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Bilgisayarınızda CODW oyununu rahat, takılmadan ve keyifle oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın önerilen sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir. Eğer bilgisayarınız bu gereksinimleri karşılıyorsa oyunu sorunsuz bir biçimde oynayabilir, mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

 • RAM: 12 GB
 • Depolama: 175 GB
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Ryzen R5 1600X
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970/NVIDIA GeForce GTX 1660 veya AMD Radeon R9 390/AMD Radeon RX 580 – DirectX 12 uyumlu sistem
 • İnternet: Genişbant bağlantı
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit son güncelleme

Daha Fazlasını Keşfedin

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş