Iğdır Nöbetçi Eczaneler

Iğdır nöbetçi eczaneleri, gece veya hafta sonlarında hastalıklarınız için gerekli olan ilaçları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sağlık hizmetlerinin hiçbir koşul olmaksızın aksamaması ve acil durumlarda ihtiyaç duyan tüm hastalar için ilaç tedariğinin en hızlı biçimde yapılabilmesi için Iğdır nöbetçi eczane sistemi yurt genelinde her ilde de uygulama alanı bulmuştur. Prosedür, hafta sonları ve bayramlar da dahil olmak üzere diğer tüm resmî tatillerde nöbetçi eczane bulundurulmasını ön görür. Nüfus yoğunluk durumuna göre, mahalle başına ya da ilçe başına en az bir eczane ile çalışılır, bu süre zarfında nöbet tutacak olan işletme, 24 saat boyunca hizmet verir durumda olmak zorundadır. Nöbetçi eczane sistemini düzenleyen organ bölgedeki Eczacılar odası veya bu odanın temsilci olarak seçtiği oluşumdur, bunun denetimi ve onaylama işlemlerini ise her ilin bağlı İl Sağlık Müdürlüğü sonuçlandırır.

Iğdır Nöbetçi Eczaneleri

4 Ağustos Cuma Iğdır Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane Adı Nöbetçi Eczane İlçesi Nöbetçi Eczane Adresi Nöbetçi Eczane Telefonu
Özlem EczanesiAralık Atatürk Caddesi, No:29/1 Aralık / Iğdır0 (476) 411-22-44
Arı EczanesiMerkez Cumhuriyet Caddesi, Basın Sokak No:23 Merkez / Iğdır0 (476) 227-49-22
Kaysım EczanesiTuzluca Mehmet Can Caddesi, No:152 Tuzluca / Iğdır0 (476) 311-25-52

5 Ağustos C.tesi gününden 6 Ağustos Pazar sabahına kadar. Iğdır Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane Adı Nöbetçi Eczane İlçesi Nöbetçi Eczane Adresi Nöbetçi Eczane Telefonu
Yavuz EczanesiAralık Karşıyaka Mahallesi, Milli Egemenlik Caddesi No:9/B Aralık / Iğdır0 (476) 227-74-75
Füsun EczanesiMerkez 14 Kasım Mahallesi, İlham Aliyev Caddesi No:222/A Merkez / Iğdır0 (476) 227-66-27
Tuzluca Doğa EczanesiTuzluca Cumhuriyet Mahallesi, Yakup Ulutaş Caddesi No:3/D Tuzluca / Iğdır0 (554) 170-06-76

6 Ağustos Pazar gün boyu ve 7 Ağustos P.tesi sabahına kadar. Iğdır Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane Adı Nöbetçi Eczane İlçesi Nöbetçi Eczane Adresi Nöbetçi Eczane Telefonu
Leman EczanesiAralık Köprüler Mahallesi, Atatürk Caddesi No:57 Aralık / Iğdır0 (476) 411-22-47
Lokman EczanesiMerkez Cumhuriyet Mahallesi, Rıza Yalçın Caddesi, 506 Sokak No:2/A Merkez / Iğdır0 (476) 227-05-85
Aydın EczanesiTuzluca Cumhuriyet Mahallesi, Sağlık Ocağı Yolu Sokağı No:14 Tuzluca / Iğdır0 (476) 311-22-22

Sitemizde, nöbetçi eczane Iğdır ili için tam liste mevcuttur. Bu sayede alışveriş yapacağınız yerin iletişim adresi ve telefonunu bilerek, gerekmesi durumunda istediğiniz ilaçların varlığını doğrulayarak oraya gitmeyi değerlendirebilirsiniz. Hem işletme hem de müşteriler için oldukça kolaylık sağlayan bu uygulama, ülkemizde fazlasıyla geniş bir alana yayılmıştır.

Iğdır Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sitemizde ziyaretçilerimizin erişimine açılan Iğdır nöbetçi eczane sorgulama ekranı sayesinde, kendi semtinize en yakın işletmelerin hem açık adreslerine hem de bu kurumların güncel iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Alt yapımızın sürekli güncel olması, yeni faaliyete geçen eczanelerin de listemize hızlıca eklenmesini sağlar. Ayrıca nöbetçi eczane Iğdır ili bölgesi adına eğer planlanan düzlemden çıkılması gerekir ve Eczacılar Odası ya da temsilcilerince yeni bir nöbet değişiklik çizelgesi yayımlanırsa, bunun da tarafınızca en çabuk şekilde görüntülenmesini sağlarız.

Size aktarılan bilgilerin sürekli doğruluk ve güncelliklerini denetleriz. Ancak bazen, işletmeler kendilerine ait verileri tamamıyla doğru eklemeyebilirler. Hatalı veri girişleri nedeniyle elde edip paylaştığımız verilerde eksiklik olması durumunda, nöbetçi eczane olarak görevde olacak işletme bunu fark edip gereken düzenlemeyi yaptığı taktirde aynı düzenleme vakit kaybetmeden tarafımızca da verilerimiz arasına eklenir. Ziyaretçilerimizin zamandan tasarruf ederek doğru bilgiye en kolay yoldan ulaşmasını önemsiyoruz. Siz de sürekli güncel tutulan alt yapımız sayesinde Iğdır nöbetçi eczane adres verilerine en pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Iğdır Nöbetçi Eczane İletişim

Iğdır nöbetçi eczane iletişim bilgileri her resmî tatil için farklılık gösterir. Sitemizde telefon numarası, faks numarası, resmî adresi ve açık adres bilgileri bulunan nöbetçi eczane Iğdır kayıtları vardır, her tarihe göre de uygun periyotlarda güncellenir. Filtreleme seçeneklerimizi kullanarak kendinize en yakın işletmenin bilgilerine erişim sağlayabilir, bu sayede sağlık hizmetleri alanında en az zahmetle çabuk sonuç alabilirsiniz. Özellikle büyük kentler için elzem bir hizmet olan Iğdır nöbetçi eczane sorgulama ekranını henüz keşfetmediyseniz, siz de şimdi filtreleme yaparak en yakın açık eczane telefon numarası ve açık adresini bulabilirsiniz.

Diğer İllerin Nöbetçi Eczanelerine Göz Atın;

    Yorum yapın

    tokat haber - tokatgazetesi
    meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş