MSI ve Capcom, benzersiz oyun deneyimi yaşatacak Exoprimal Bundle Promosyonunu sunar!

PC’de oyun donanımlarının lider markası MSI, büyük ilgiyle beklenen bilim-kurgu oyunu Exoprimal’ın heyecan verici bandıl promosyonu için CAPCOM ile stratejik işbirliği yaptığını duyurdu. Şimdi seçili MSI Gaming monitörlerden satın alan kullanıcılar Exoprimal PC oyun kodunu MSI’ın resmi sitesinden talep edebilecek ve özel bir MSI x Exoprimal sticker’ı ile bu destansı oyunun futuristik maceralarını keyifle yaşayabilecekler. MSI & CAPCOM işbirliği ve promosyonla ilgili daha fazla bilgi için lütfen https://tr.msi.com/Promotion/exoprimal adresini ziyaret ediniz.

exoprimal 20230710 2

Ölümcül dinozor izdihamına karşı amansız bir savaşta silahlarını kuşan, uyum sağla ve hayatta kal!

Exoprimal, takım tabanlı online bir aksiyon oyunudur. İnsanların son teknolojiye sahip akıllı zırhları ile tarihin en vahşi canavarlarına – dinozorlara- karşı savunmalarını konu alır. Oyun 2040 yılında dizleri titreten dinozolarla karşı karşıya gelinen, dudak ısırtan görsellere sahip, şaşkınlık verici bir ortamda geçiyor. Titizlikle tasarlanmış mekanlar ve kesintisiz oyun mekanikleri ile EXOPRIMAL, oyuncuları sonu gelmeyen dinozor saldırılarına karşı yapılan bir hayatta kalma mücadelesinin tam ortasına taşıyor.
Daha fazla bilgi için: https://www.exoprimal.com/en-us/

exoprimal 20230710 6

MSI Gaming monitörler, çarpıcı görseller ve yenilikçi özellikleri ile oyunculara Exoprimal’ın kapsayıcı oyun deneyimini tam anlamıyla deneyimleme olanağı tanıyor.

MAG 274UPF

exoprimal 20230710 4

– 4K çözünürlük ve 144Hz yüksek tazeleme oranını destekleyen Rapid IPS paneli ile MAG 274UPF, muazzam oyun sahneleri oluşturarak rakipsiz bir oyun deneyimi için berrak ve akıcı görseller sunar.
Daha fazla bilgi için: https://www.msi.com/Monitor/MAG-274UPF

MAG 325CQRF-QD

– MAG 325CQRF-QD, yıldırım hızında 170Hz tazeleme oranı ve Quantum Dot (QD) teknolojisine sahip 31.5″ Rapid VA kavisli paneli ile oyunculara çarpıcı görseller, akıcı bir oyun deneyimi ve canlı, doğru renkler sunar.
Daha fazla bilgi için: https://www.msi.com/Monitor/MAG-325CQRF-QD

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş