Muş Nöbetçi Eczaneler

Muş nöbetçi eczaneleri, gece veya hafta sonlarında hastalıklarınız için gerekli olan ilaçları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sağlık hizmetlerinin hiçbir koşul olmaksızın aksamaması ve acil durumlarda ihtiyaç duyan tüm hastalar için ilaç tedariğinin en hızlı biçimde yapılabilmesi için Muş nöbetçi eczane sistemi yurt genelinde her ilde de uygulama alanı bulmuştur. Prosedür, hafta sonları ve bayramlar da dahil olmak üzere diğer tüm resmî tatillerde nöbetçi eczane bulundurulmasını ön görür. Nüfus yoğunluk durumuna göre, mahalle başına ya da ilçe başına en az bir eczane ile çalışılır, bu süre zarfında nöbet tutacak olan işletme, 24 saat boyunca hizmet verir durumda olmak zorundadır. Nöbetçi eczane sistemini düzenleyen organ bölgedeki Eczacılar odası veya bu odanın temsilci olarak seçtiği oluşumdur, bunun denetimi ve onaylama işlemlerini ise her ilin bağlı İl Sağlık Müdürlüğü sonuçlandırır.

Muş Nöbetçi Eczaneleri

4 Ağustos Cuma Muş Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane Adı Nöbetçi Eczane İlçesi Nöbetçi Eczane Adresi Nöbetçi Eczane Telefonu
Güneş EczanesiBulanık Zafer Mahallesi, Hastane Caddesi No:4/A Bulanık / Muş0 (436) 332-31-08
Büyük EczanesiHasköy Kemal Karayel Caddesi No:1/1 Hasköy / Muş0 (436) 411-30-40
Derman EczanesiMalazgirt Saltukgazi Mahallesi, Hükümet Konağı Caddesi önü No:1/F Malazgirt / Muş» Malazgirt Oteli altı0 (436) 511-45-40
Demir EczanesiMerkez Minare Mahallesi, PTT Caddesi, No:9/2 Merkez / Muş0 (436) 212-13-83
Derman EczanesiVarto Gümgüm Mahallesi, Aşağı Çarşı Muş Caddesi No:101 Varto / Muş0 (436) 711-26-79

5 Ağustos C.tesi gününden 6 Ağustos Pazar sabahına kadar. Muş Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane Adı Nöbetçi Eczane İlçesi Nöbetçi Eczane Adresi Nöbetçi Eczane Telefonu
Serhat EczanesiBulanık Yeni Mahallesi, Sultan Alparslan Caddesi No:15/A Bulanık / Muş0 (436) 311-41-65
Hayat EczanesiHasköy Kültür Mahallesi, Lise Caddesi, Hasköy / Muş0 (436) 411-21-84
Yaşam EczanesiMalazgirt Selçuklu Mahallesi, Hastane Caddesi No:70/B Malazgirt / Muş» Devlet Hastanesi karşısı0 (532) 514-65-49
Sıhhat EczanesiMerkez Kültür Mahallesi, İstasyon Caddesi, 168. Sokak No:1 Merkez / Muş» Şifa Hastanesi karşısı0 (436) 212-48-62
Bizim EczanesiVarto Gümgüm Mahallesi, Muş Caddesi No:101/2 Varto / Muş0 (436) 711-21-30

6 Ağustos Pazar gün boyu ve 7 Ağustos P.tesi sabahına kadar. Muş Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane Adı Nöbetçi Eczane İlçesi Nöbetçi Eczane Adresi Nöbetçi Eczane Telefonu
Bilican EczanesiBulanık Cumhuriyet Mahallesi, Suat İshakoğlu Caddesi No:265/D Bulanık / Muş0 (436) 311-40-49
Yeni Hasköy EczanesiHasköy Kültür Mahallesi, Hastane Caddesi, No:24 Hasköy / Muş0 (436) 411-30-20
Öz Malazgirt EczanesiMalazgirt Mengüçgazi Mahallesi, Yılankıran Caddesi No:6 Malazgirt / Muş0 (436) 511-22-07
Yeni Yaşam EczanesiMerkez Saray Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No:233 Merkez / Muş» SGK altı0 (436) 212-90-80
Hisar EczanesiMerkez Saray Mahallesi, Hürriyet Caddesi, Maşallah Şipal Sitesi No:231 Merkez / Muş» SSK altı, Yeni Devlet Hastanesi yukarısı0 (436) 213-00-13
Şifa EczanesiVarto Gümgüm Mahallesi, Muş Caddesi No:101/1 Varto / Muş0 (436) 711-31-08

Sitemizde, nöbetçi eczane Muş ili için tam liste mevcuttur. Bu sayede alışveriş yapacağınız yerin iletişim adresi ve telefonunu bilerek, gerekmesi durumunda istediğiniz ilaçların varlığını doğrulayarak oraya gitmeyi değerlendirebilirsiniz. Hem işletme hem de müşteriler için oldukça kolaylık sağlayan bu uygulama, ülkemizde fazlasıyla geniş bir alana yayılmıştır.

Muş Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sitemizde ziyaretçilerimizin erişimine açılan Muş nöbetçi eczane sorgulama ekranı sayesinde, kendi semtinize en yakın işletmelerin hem açık adreslerine hem de bu kurumların güncel iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Alt yapımızın sürekli güncel olması, yeni faaliyete geçen eczanelerin de listemize hızlıca eklenmesini sağlar. Ayrıca nöbetçi eczane Muş ili bölgesi adına eğer planlanan düzlemden çıkılması gerekir ve Eczacılar Odası ya da temsilcilerince yeni bir nöbet değişiklik çizelgesi yayımlanırsa, bunun da tarafınızca en çabuk şekilde görüntülenmesini sağlarız.

Size aktarılan bilgilerin sürekli doğruluk ve güncelliklerini denetleriz. Ancak bazen, işletmeler kendilerine ait verileri tamamıyla doğru eklemeyebilirler. Hatalı veri girişleri nedeniyle elde edip paylaştığımız verilerde eksiklik olması durumunda, nöbetçi eczane olarak görevde olacak işletme bunu fark edip gereken düzenlemeyi yaptığı taktirde aynı düzenleme vakit kaybetmeden tarafımızca da verilerimiz arasına eklenir. Ziyaretçilerimizin zamandan tasarruf ederek doğru bilgiye en kolay yoldan ulaşmasını önemsiyoruz. Siz de sürekli güncel tutulan alt yapımız sayesinde Muş nöbetçi eczane adres verilerine en pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Muş Nöbetçi Eczane İletişim

Muş nöbetçi eczane iletişim bilgileri her resmî tatil için farklılık gösterir. Sitemizde telefon numarası, faks numarası, resmî adresi ve açık adres bilgileri bulunan nöbetçi eczane Muş kayıtları vardır, her tarihe göre de uygun periyotlarda güncellenir. Filtreleme seçeneklerimizi kullanarak kendinize en yakın işletmenin bilgilerine erişim sağlayabilir, bu sayede sağlık hizmetleri alanında en az zahmetle çabuk sonuç alabilirsiniz. Özellikle büyük kentler için elzem bir hizmet olan Muş nöbetçi eczane sorgulama ekranını henüz keşfetmediyseniz, siz de şimdi filtreleme yaparak en yakın açık eczane telefon numarası ve açık adresini bulabilirsiniz.

Diğer İllerin Nöbetçi Eczanelerine Göz Atın;

    Yorum yapın

    tokat haber - tokatgazetesi
    meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş