Hakkâri Nöbetçi Eczaneler

Hakkâri nöbetçi eczaneleri, gece veya hafta sonlarında hastalıklarınız için gerekli olan ilaçları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sağlık hizmetlerinin hiçbir koşul olmaksızın aksamaması ve acil durumlarda ihtiyaç duyan tüm hastalar için ilaç tedariğinin en hızlı biçimde yapılabilmesi için Hakkâri nöbetçi eczane sistemi yurt genelinde her ilde de uygulama alanı bulmuştur. Prosedür, hafta sonları ve bayramlar da dahil olmak üzere diğer tüm resmî tatillerde nöbetçi eczane bulundurulmasını ön görür. Nüfus yoğunluk durumuna göre, mahalle başına ya da ilçe başına en az bir eczane ile çalışılır, bu süre zarfında nöbet tutacak olan işletme, 24 saat boyunca hizmet verir durumda olmak zorundadır. Nöbetçi eczane sistemini düzenleyen organ bölgedeki Eczacılar odası veya bu odanın temsilci olarak seçtiği oluşumdur, bunun denetimi ve onaylama işlemlerini ise her ilin bağlı İl Sağlık Müdürlüğü sonuçlandırır.

Hakkâri Nöbetçi Eczaneleri

4 Ağustos Cuma Hakkâri Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane Adı Nöbetçi Eczane İlçesi Nöbetçi Eczane Adresi Nöbetçi Eczane Telefonu
Derman EczanesiMerkez Dağgöl Mahallesi, Hastane Caddesi No:19 Merkez / Hakkari0 (438) 211-80-84
Derman EczanesiŞemdinli Karşıyaka Mahallesi, Çevreyolu Caddesi No:60/4-E Şemdinli / Hakkari» Derecik Yol Kavşağı0 (438) 411-29-62
Akdoğan EczanesiYüksekova Cengiz Topel Caddesi, Merkez İhsaniye Camii karşısı Yüksekova / Hakkari0 (438) 351-60-50

5 Ağustos C.tesi gününden 6 Ağustos Pazar sabahına kadar. Hakkâri Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane Adı Nöbetçi Eczane İlçesi Nöbetçi Eczane Adresi Nöbetçi Eczane Telefonu
Sümbül EczanesiHakkari Pehlivan Mahallesi, Çölemerik Caddesi 128.Sokak Merkez / Hakkari0 (438) 211-45-46
Merkez EczanesiŞemdinli Beşevler Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:84 Şemdinli / Hakkari0 (438) 411-38-37
Ali EczanesiYüksekova Yeni Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi No:22/A Yüksekova / Hakkari» Eski Hükümet Konağı karşısı0 (438) 351-25-55

6 Ağustos Pazar gün boyu ve 7 Ağustos P.tesi sabahına kadar. Hakkâri Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane Adı Nöbetçi Eczane İlçesi Nöbetçi Eczane Adresi Nöbetçi Eczane Telefonu
Umut EczanesiHakkari Pehlivan Mahallesi, Devlet Hastanesi karşısı No:93/1 Merkez / Hakkari0 (438) 211-32-00
Navşar EczanesiŞemdinli Serment Caddesi, No:73 Şemdinli / Hakkari0 (438) 412-00-98
Akdoğan EczanesiYüksekova Cengiz Topel Caddesi, Merkez İhsaniye Camii karşısı Yüksekova / Hakkari0 (438) 351-60-50

Sitemizde, nöbetçi eczane Hakkâri ili için tam liste mevcuttur. Bu sayede alışveriş yapacağınız yerin iletişim adresi ve telefonunu bilerek, gerekmesi durumunda istediğiniz ilaçların varlığını doğrulayarak oraya gitmeyi değerlendirebilirsiniz. Hem işletme hem de müşteriler için oldukça kolaylık sağlayan bu uygulama, ülkemizde fazlasıyla geniş bir alana yayılmıştır.

Hakkâri Nöbetçi Eczane Sorgulama

Sitemizde ziyaretçilerimizin erişimine açılan Hakkâri nöbetçi eczane sorgulama ekranı sayesinde, kendi semtinize en yakın işletmelerin hem açık adreslerine hem de bu kurumların güncel iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Alt yapımızın sürekli güncel olması, yeni faaliyete geçen eczanelerin de listemize hızlıca eklenmesini sağlar. Ayrıca nöbetçi eczane Hakkâri ili bölgesi adına eğer planlanan düzlemden çıkılması gerekir ve Eczacılar Odası ya da temsilcilerince yeni bir nöbet değişiklik çizelgesi yayımlanırsa, bunun da tarafınızca en çabuk şekilde görüntülenmesini sağlarız.

Size aktarılan bilgilerin sürekli doğruluk ve güncelliklerini denetleriz. Ancak bazen, işletmeler kendilerine ait verileri tamamıyla doğru eklemeyebilirler. Hatalı veri girişleri nedeniyle elde edip paylaştığımız verilerde eksiklik olması durumunda, nöbetçi eczane olarak görevde olacak işletme bunu fark edip gereken düzenlemeyi yaptığı taktirde aynı düzenleme vakit kaybetmeden tarafımızca da verilerimiz arasına eklenir. Ziyaretçilerimizin zamandan tasarruf ederek doğru bilgiye en kolay yoldan ulaşmasını önemsiyoruz. Siz de sürekli güncel tutulan alt yapımız sayesinde Hakkâri nöbetçi eczane adres verilerine en pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Hakkâri Nöbetçi Eczane İletişim

Hakkâri nöbetçi eczane iletişim bilgileri her resmî tatil için farklılık gösterir. Sitemizde telefon numarası, faks numarası, resmî adresi ve açık adres bilgileri bulunan nöbetçi eczane Hakkâri kayıtları vardır, her tarihe göre de uygun periyotlarda güncellenir. Filtreleme seçeneklerimizi kullanarak kendinize en yakın işletmenin bilgilerine erişim sağlayabilir, bu sayede sağlık hizmetleri alanında en az zahmetle çabuk sonuç alabilirsiniz. Özellikle büyük kentler için elzem bir hizmet olan Hakkâri nöbetçi eczane sorgulama ekranını henüz keşfetmediyseniz, siz de şimdi filtreleme yaparak en yakın açık eczane telefon numarası ve açık adresini bulabilirsiniz.

Diğer İllerin Nöbetçi Eczanelerine Göz Atın;

    Yorum yapın

    tokat haber - tokatgazetesi
    meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş