Türk Telekom’dan Müşterilerine Tam 30 GB Hediye İnternet! İşte Tüm Kullanıcıların Yararlanabileceği Kampanyaların Detayları…

Türk Telekom müşterilerinin sevinçle karşıladığı bir haber var! Türk Telekom, aboneleri için birbirinden avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Hem yeni müşterileri hem de mevcut aboneleri için sürekli yenilikler yapıyor. En güncel kampanyalarından biri ise müşterilerine tam 30 GB hediye internet sunuyor.

Bu yazıda, Türk Telekom’un müşterileri için sunulan 2 farklı kampanyasından bahsedeceğiz. İlk kampanya, “Sil Süpür” uygulaması ile 30 GB’a kadar internet hediyesi veriyor. Bu kampanyaya katılmak için öncelikle akıllı telefonunuza Türk Telekom mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulama içindeki “Sil Süpür” menüsüne girerek hediyelerinizi alabilirsiniz. Kazanılan hediyeler SMS ile bildiriliyor ve hemen hattınıza tanımlanıyor. Kampanyadan her katılımcı ayda bir defa yararlanabiliyor.

Diğer bir kampanya ise 4.5G teknolojisine geçen müşteriler için düzenleniyor. Türk Telekom, 4.5G teknolojisine geçen kullanıcılarına 1 ay geçerli 30 GB internet hediye ediyor. Bu kampanyadan yararlanmak için ise Türk Telekom bayisine giderek 4.5G uyumlu bir sim karta geçiş yapmanız gerekiyor. Sonrasında 4.5 G yazıp 5555’e SMS gönderdiğinizde 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 30 GB hattınıza tanımlanıyor.

Türk Telekom, müşterilerine sunduğu bu kampanyalarla hem var olan müşterilerinin memnuniyetini sağlıyor hem de yeni müşterilerin ilgisini çekiyor. Siz de Türk Telekom’un hediye internet kampanyalarından faydalanıyor musunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:
– İŞKUR Paketleme İşi İle Binlerce Kişiye İstihdam Sağlıyor! İşte Evde Paketleme İşi İlanları ve Başvuru Süreci Hakkında Merak Edilenler…
– Asgari Ücretliye Yılda 1852 TL Ek Ödeme Gelecek mi? İşte Tasarının Detayları ve Ek Ödeme Konusundaki Son Gelişmeler…
– Türk Telekom Nereye Şikayet Edilir?
– Faturaya Ek Telefon Alma Şartları Neler?

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş