Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama – Puan Yükseltme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama – Puan Yükseltme Rehberi

Cep telefonları artık lüks değil, ihtiyaç haline gelen bir cihazdır. Ancak telefon almak, taksit yapılmadığı sürece oldukça zahmetli bir süreç olarak karşımıza çıkıyor. Türk Telekom GSM operatörü, müşterilerini düzenli fatura ödemeye motive etmek ve telefon alımında kolaylık sağlamak için Türk Telekom cihaz puanı uygulamasını getirdi. Bu yazımızda Türk Telekom cihaz puanı hakkındaki tüm detayları sizler için derledik.

Türk Telekom Cihaz Puanı Nedir?

Türk Telekom, faturalı hat abonelerine özel olarak Türk Telekom cihaz puanı uygulamasını getirdi. Bu uygulama sayesinde, faturalarını düzenli olarak ödeyen aboneler, tarifelerine ek aylık taksitler şeklinde cihaz kampanyalarından faydalanabiliyorlar. Türk Telekom cihaz puanı, telefon veya tablet alımlarında kullanılan bir puanlama sistemidir. Faturaların düzenli ödenmesi halinde Türk Telekom mağazalarında bulunan akıllı telefonlar için Türk Telekom cihaz puanınızın yettiği akıllı telefon modelini alabilirsiniz. Türk Telekom cihaz puanınız ne kadar yükselirse, alabileceğiniz telefon modelleri de o seviyede yükselmektedir.

Türk Telekom Cihaz Puanı Sahibi Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Türk Telekom cihaz puanından faydalanmak için iki şart gerekli. İlk olarak Türk Telekom faturalı hat kullanıcısı olmanız lazım. İkinci olarak ise, faturalarınızı düzenli olarak ödemek gerekiyor. Her ay düzenli olarak ödenen faturalar, cihaz puanınızın yükselmesini sağlar. Bu durumu bankaların kredi notu sistemine benzetebiliriz. Kredi kartı ödemelerini düzenli yaparsanız, kredi notunuz yükselir. Türk Telekom cihaz puanı da aynı işleyişe sahiptir.

Türk Telekom Cihaz Puanı Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom cihaz puanınızı öğrenmek için birçok farklı yöntem mevcut. Bunların neredeyse tamamı Türk Telekom’un müşterilere sunduğu hizmetlerden oluşuyor. Türk Telekom cihaz puanınızı öğrenmek için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

1. Turk Telekom 444 1 444 numaralı çağrı merkezi
2. Türk Telekom mağazaları
3. Türk Telekom SMS ile sorgulama

Türk Telekom 444 1 444 numaralı çağrı merkezini arayarak Türk Telekom cihaz puanınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Türk Telekom mağazalarına giderek de Türk Telekom cihaz puanınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, Türk Telekom SMS yoluyla da Türk Telekom cihaz puanınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Faturaya Ek Telefon Alma Şartları Nelerdir?

Türk Telekom faturaya ek olarak cihaz almak için yüksek bakiye bulunan bir fatura için paket seçimi yapmalısınız. Ardından seçtiğiniz bu paketi 4 veya 6 ay sürecinde faturalarınızı düzenli bir şekilde ödemek şartı ile kullanmanız gerekmektedir. Aynı zamanda, paketinize ait taahh

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş