Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Başvurusu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı Başvurusu 2024; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi dayanışma ayı olan ramazan ayında yoksul ve dar gelirli ihtiyaç sahibi vatandaşlara ramazan kolisi yapacaktır.

İhtiyaç sahipleri tarafından merak edilen “Ramazan kolisi başvurusu nasıl yapılır? Ramazan kolisi yardımından kimler faydalanabilir? Ramazan kolisi başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır?“ gibi soruların cevapları aşağıda yer almaktadır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ramazan kolisi başvurusu nasıl yapılır? ,  sorusunun cevabı ihtiyaç sahibi vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Ramazan kolisi başvurusu farklı kanallardan yapılabilmektedir. Bu kanallar aşağıda yer almaktadır.

  • Belediyenin verdiği ramazan kolisinden faydalanmak isteyen vatandaşlar belediye binasına veya mahalle muhtarlığına giderek ramazan kolisi başvurusu yapabilmektedir.
  • Ramazan kolisinden faydalanabilmek için belediyeye ait olan 0859 459 59 59 numaralı iletişim hattını arayarak ramazan kolisi yardımından faydalanmak istediğinizi iletebilirsiniz.
  • ALO 153 TEKİM hattını arayarak belediye ekiplerine ramazan kolisi yardımından faydalanmak istediğinizi iletebilirsiniz.
  • [email protected] e-posta adresine ramazan kolisinden faydalanmak istediğinizi belirten mail göndererek ramazan kolisi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi web sitesinden https://ehizmet.tekirdag.bel.tr/istekSikayetSorgu adresine giriş yaparak başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda açıklama alanına ramazan kolisinden faydalanmak istediğinizi belirten bir açıklama yazmalısınız.
  • E- Devlet üzerinden başvuru yapmak isterseniz https://www.turkiye.gov.tr/tekirdag-buyuksehir-belediyesi-talep-oneri-basvuru-sorgulama linkine tıkladıktan sonra T.C Kimlik numarası ve şifre bilgileriniz ile sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra başvuru formunu doldurarak ramazan kolisi başvurusunda bulunabilirisiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Başvuru Formu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ramazan kolisi başvuru formu, yardım başvurusunda bulunabilmeniz için doldurulması gereken bir belgedir. Başvuru formunda kişisel bilgiler, aylık gelir gider durumu, hanede yaşayan kişi sayısı gibi bilgiler bulunmaktadır.

Formda yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru doldurulması gerekmektedir. Formda girilen bilgiler belediye ekipleri tarafından değerlendirilmektedir. İhtiyaç sahibi olduğunuz tespit edilirse belediye ekipleri tarafından ramazan kolisi adrese teslim edilecektir. Eğer formda yer alan bilgileri yanlış ise ramazan kolisi yardımından faydalanmanız mümkün değildir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardım Başvurusu Sorgulama

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ramazan kolisi başvurusu sorgulama da farklı kanallardan yapılmaktadır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Paketi Başvurusu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Paketi Başvurusu yapmak isteyen bir çok kişi  ALO 153 hattını arayarak hemen başvuruda bulunabilir. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Paketi almak için ayrıca whatsapp destek hattı numarası olan 05438705959 ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dar gelirli vatandaşlara verilen ramazan paketi almak için dilerseniz belediyenin resmi sitesi üzerinden iletişime geçmek için https://www.tekirdag.bel.tr/iletisim_bilgileri tıklayınız.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ramazan kolisinden Tekirdağ ilinde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlar faydalanabilmektedir. Belediye ekipleri tarafından ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar değerlendirilecektir ve ramazan kolisi yardımından faydalanabilecektir.

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş