SMS İle Kredi Veren Bankalar

SMS İle Kredi Veren Bankalar

SMS ile kredi veren bankalar arasında Türkiye’nin en önemli bankaları yer almaktadır. Bu durum, kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler için oldukça avantajlıdır. Artık kredi başvuru işlemleri oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kredi başvurusu yapmak için şubelere gitmek yerine, internet bankacılığı, mobil şubeler, çağrı merkezleri veya ATM’ler kullanılabilmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Bankanın her kanalı kullanılabilir. Kişi, istediği kanalı tercih ederek kredi başvurusu yapabilir.

Kısa mesaj ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, “Kredi” yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak 4425’e mesaj göndermelidir. Bu yöntem ile 20 bin TL’ye kadar kredi çekilebilir. Maksimum vade sayısı ise 36 aydır.

Akbank SMS kredi başvurusu için daha fazla bilgi almak isteyenler için buraya tıklayabilirler.

Denizbank SMS İle Kredi

SMS ile Denizbank kredisi başvurusu yapmak isteyenler, “Kredim” boşluk “TC kimlik numarası” yazıp 3280’e mesaj göndermelidir. Denizbank’ın Cebimde Kredi başvuru sonucu ise 5 dakika içerisinde gönderiliyor. Başvurusu kabul edilen kişiler kimlik belgeleri ile en yakın Denizbank şubelerine giderek kredilerini alabilirler. Cebimde Kredi için Denizbank 55 bin TL’ye kadar olan krediye 60 ay vade imkanı da sunuyor.

Kısa Mesaj İle Garanti Bankası Kredisi

Garanti Bankası kredi başvurusu SMS ile yapılabilmektedir. SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için sırasıyla TC kimlik numarası, kredi tutarı, vadesi, aylık gelir yazılmasının ardından 3390’a mesaj gönderilmelidir. En az 90 günlük bir işte çalışan herkes Garanti Bankası kredisine başvurabilir.

Vakıfbank SMS İle Nasıl Kredi Alınır?

SMS ile Vakıfbank kredisi başvurusu yapabilmek için TC kimlik numarasını yazıp 5724’e mesaj göndermek gerekmektedir. Bu yöntem ile yapılan başvuru bir ön başvuru olarak kabul edilmektedir. Başvurunun ardından banka sizi bir ön değerlendirmeye alarak kredi talebinizi değerlendirir. Kredi başvurusu için banka tarafından istenen tüm evraklarla beraber en yakın şubeye giderek başvuru gerçekleştirilebilir.

Riskli Müşteriye Kredi Veren Bankalar

Bir kişinin riskli müşteri olarak kabul edilmesi, kredi puanı, kredi geçmişi, gelir durumu ve diğer faktörlere bağlıdır. Bu faktörlere göre bir banka, riskli müşterilere kredi verebilir veya vermeyebilir. Her bankanın farklı bir risk değerlendirme sistemi vardır, bu nedenle bir bankanın riskli müşteri olarak kabul ettiği bir kişi, başka bir banka için riskli olmayabilir.

QNB Finansbank Bireysel İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank kredisi SMS başvurusu için TC kimlik numarası 5030’a gönderilmelidir. Finansbank’ın diğer bankalardan sağladığı farklı bir avantaj, taksit erteleme seçeneği sunmasıdır. Bu özelliği sayesinde ilk taksit 3 ay ertelenebilir. Ayrıca QNB Finansbank bireysel ihtiyaç kredisi için kişiye özel faiz oranı belirliyor. 15 bin TL’ye kadar olan bu kredinin 60 ay da vade seçeneği bulunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yapı Kredi’nin kredi başvuru yöntemleri arasında kısa mesaj da bulunmaktadır. SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için “Bireysel” yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası boşluk aylık gelir yazarak 4411’e SMS gönderilmelidir. Bu kredi başvurunun cevabı 1 gün içerisinde müşteriye iletilecektir. Yapı Kredi bu kredi için 60 ay vade seçeneği sunmaktadır.

Odeabank Kısa Mesaj İle Kredi

Odeabank kredisi için SMS ile başvuru kabul etmektedir. Kısa mesajda “NAKİT” boşluk “TC kimlik numarası” yazarak 8444’e mesaj gönderilmelidir. Odeabank bu kredi için 10 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır.

Kredi Başvurusu Şekerbank

Şekerbank, bireysel ihtiyaç kredilerine

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş