Ordu Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

Ordu Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu ve Personel Alımı

Ordu Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilinmesi gerekenler, belediyenin iş ilanları ve iletişim bilgileri ile birlikte detaylı bir şekilde araştırıldı. Ordu Büyükşehir Belediyesi, KPSS sınavları ile memur ve personel alımı yapmaktadır. Ayrıca, çeşitli üniversitelerden mezun olan adaylar için sınavlar düzenlenerek de personel alımı gerçekleştirilmektedir. Taşeron firmalar da belediye ile anlaşma yaparak işçi ve eleman alımı yapmaktadır.

Ordu Hakkında Bilgi

Ordu, Karadeniz Bölgesi’nde bulunan bir ilimizdir. 2013 yılında nüfusu 731.000 civarındadır. Eskiden Trabzon’a bağlı olan Ordu, 1920 yılında il olmuştur. Toplam 19 ilçesi ve 468 mahallesi mevcuttur. İl alan kodu 452 ve plaka kodu 52’dir.

Tarımın ön planda olduğu Ordu’da, fındık %51’lik bölümü ile en önemli tarım ürünüdür. Ancak son yıllarda fındık fiyatlarının düşmesi, insanları farklı tarım alanlarına yönlendirmiştir. Ordu’da ayrıca, kivi ve soya yetiştirilmektedir. Bölgede çikolata ve fındık fabrikaları da bulunmaktadır. Sanayi açısından fazla gelişmeyen Ordu, Çamsan Poyraz Laminant Parke Fabrikası ile ülkemizde alternatifi olmayan bir fabrikaya sahiptir.

Ordu Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ordu Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, belirlenen başvuru kriterlerini değerlendirmelidir. Başvuru tarihleri ile ilgili bilgi resmi sitede yer almaktadır. Ayrıca aranan nitelikler ve başvuruda kullanılacak evraklar da sitede açıklanmaktadır.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde çalışılabilecek pozisyonlar arasında güvenlikçi, çaycı, zabıta, arşivci, yardımcı, temizlikçi, şoför, işçi, park ve bahçe işçisi, memur gibi pozisyonlar yer almaktadır.

Ordu Büyükşehir Belediyesi İletişim Bilgileri

Ordu Büyükşehir Belediyesi adresi Durugöl Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No: 449, Altınordu/ORDU’dur. Telefon numarası 0 (452) 233 25 58’dir.

Ordu Valiliği İş Başvurusu

Ordu Valiliği duyuruları için http://www.ordu.gov.tr/duyurular adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ordu İş İlanları

Ordu iş ilanlarına kariyer, yenibiris gibi ilan sitelerinden ulaşabilirsiniz.

ORBEL Duyurular

Ordu Büyükşehir Belediyesi İşçi Kadrosu için yapılacak müracaatlar için İŞKUR’a verilen ilanlar takip edilmeli, ilan süresi içerisinde başvurular ORBEL A.Ş. ye iletilmelidir. ORBEL A.Ş. Şirket kadrosuna yapılacak genel başvuru için İş Başvuru Formu doldurulması yeterli olacaktır.

Ordu Zabıta Alımı İş İlanları

Ordu Büyükşehir Belediyesi, çeşitli alanda iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanlardan birisi de Ordu Zabıta alımı iş ilanlarıdır. İş başvurusu yapmadan önce belirli niteliklere uygun olunması önemlidir. Zabıta işi yapanlar, pazaryerlerinin ürünlerinin uygun olup olmadığını, esnafların denetlenmesini ve şikayetlerin değerlendirilmesini sağlarlar. Başvuru için büyükşehir belediyesinin resmi sitesinde belirtilen tarihleri takip etmek gerekmektedir.

Bu yazıda Ordu Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Ayrıca Ordu’nun genel özellikleri, çalışılabilecek pozisyonlar, belediye ve valilik iletişim bilgileri ve ORBEL duyuruları da paylaşılmıştır.

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş