İŞKUR Hizmet ve Uygulamalarına Cep Telefonlarından da Başvurulabilecek

İŞKUR Hizmetleri Artık Mobil Uygulamada

İş arayanlar ve işverenler için birçok program ve hizmet sunan İŞKUR, işbaşı eğitim programları, toplum yararına programlar, işsizlik maaşı, kısa çalışma ücreti, nakdi ücret desteği ve işsizler için iş başvurusu gibi birçok programını artık mobil uygulama üzerinden de sunuyor.

Birçok kişinin masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayara sahip olmaması sebebiyle, İŞKUR da internet hizmetleri gibi mobil platform üzerinden hizmet sunmaya başladı. İŞKUR, Nisan 2023 tarihinde yaptığı duyuruyla e-Şube üzerinden verdiği tüm hizmetleri mobil uygulama platformuna taşıdı.

İŞKUR e-Şube mobil uygulaması, Android ve İOS uygulama mağazası üzerinden indirilebilir. Kullanıcılar, e-Şube üzerinden sunulan tüm hizmetlere mobil uygulamada da kolayca erişebilir. Bu sayede, İŞKUR’un dijital hizmetleri için yeni bir platform eklenirken, sahte İŞKUR mobil uygulamalarının önüne geçilmesi hedefleniyor.

İŞKUR e-Şube mobil uygulaması, öz geçmiş oluşturma, ilan açma ve ilan aday yönetimi, işsizlik ödeneği, kısa çalışma ödeneği başvuruları, aktif program başvuruları, işbaşı eğitim programı başvuruları, iş ve meslek danışmanlığı başvuruları gibi birçok hizmeti sunuyor. Mobil uygulama 7/24 hizmet vererek iş arayanların ve işverenlerin işleri için büyük bir kolaylık sağlıyor.

İŞKUR e-Şube mobil uygulamasını kullanarak, İŞKUR hizmetlerine daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğer iş arayan ya da işverenseniz, mobil uygulamayı şimdi indirerek İŞKUR’un sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş