İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

İNG Bank, gelir belgesi olmadan kredi çekmeye uygun olanlar için büyük bir fırsat sunuyor. İnternet sitesi aracılığıyla kolaylıkla başvurular yapılabilecek olan bu banka köklü bir kurum olup dünya genelinde 40 ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 2007 yılından beri faaliyet gösteren İNG Bank, en uygun faizli kredileri sunmakta ve gelir belgesine ihtiyaç duymadan kredi çekmek isteyenlere olanak tanımaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar – İNG Bank

Çalışmayanlar ve ev hanımları genelde kredi çekme konusunda zorluklarla karşılaşırlar fakat son düzenlemeler ile birlikte gelir belgesi olmadan kredi vermek mümkün hale gelmiştir. Eğer ev hanımı veya çalışmayan bir kişi aylık kira geliri veya şirket ortaklığı söz konusuysa kredi çekmesi mümkündür. Ayrıca, kredi notu belli bir derecenin üzerinde olan kişilere gelir belgesiz kredi sunulur. İhtiyaç kredisi kategorisi üzerinden çekilebilen bu kredilerin miktarları biraz düşük olsa da imkan sunmaktadır.

Gelir Belgesi Nedir?

Gelir belgesi, kişinin gelir durumunu gösteren ve resmi bir belge niteliği taşıyan evraktır. Devlet memurları tarafından maaş bordrosu olarak da bilinen gelir belgesi, kişiye özel olarak oluşturulmaktadır. Krediler gibi finansal işlemler esnasında genellikle talep edilen bu belge, birçok banka tarafından istenir. Bununla birlikte, düzenli bir gelire sahip olmayan veya çalışmayan kişilerin gelir belgesi çıkarmaları zordur. İşte bu sebeple İNG Bank gibi bazı bankalar, gelir belgesi olmadan da kredi çekme imkanı sunmaktadır.

Gelir Belgesi Almanın Püf Noktaları

Gelir belgesi, kişinin çalıştığı yer ile alakalı değişiklik göstermekle birlikte SGK’ya tabi olan çalışanlar, çalıştıkları yerlere müracaat ederek bu belgeyi alabilirler. Devlet memurları ve emekliler ise e-devlet üzerinden bu belgeye ulaşabilirler. Bağkur’a bağlı olan serbest çalışanlar için ise vergi levhaları, gelir belgesi niteliği taşır.

İNG Bank Mini Kredi Hizmeti

İNG Bank Mini Kredi ile 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Diğer bankaların aksine, İNG Bank 500 TL’den başlayan anlık nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu fırsatı sunmaktadır. Bu kredinin faiz oranı %2,29 olup, 60 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Kredi tahsis ücreti de alınan bu kredide, bu miktar diğer kredilerde olduğu gibi ana paranın %0,5’i kadardır.

İNG Bank Mini Kredi Başvurusu

İNG Bank Mini Kredi başvurularını internet üzerinden yapabilirsiniz. Aynı şekilde kredinizin hesaplama işlemi de İNG Bank internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. İnternet üzerinden başvuru yapmak istemeyen kişiler, banka şubelerine giderek de bu fırsattan yararlanabilirler. Gelir belgesi talebinin olmadığı bu kredi ile 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz.

İNG Bank E-Kredi Başvurusu

İNG Bank, “Ben dijitalim” diyen kullanıcılarına özel olarak “İNG e-kredi” sloganı ile yola çıkıyor. Hafta sonu, bayram tatilleri ve resmi tatil fark etmeksizin, her an kredi çekme imkanı sunan İNG Bank, diğer bankalara göre daha düşük faiz oranları sunmaktadır. Kredi tahsis ücreti ise kredi tutarının %0,5’idir. Kredi onaylandıktan sonra hemen hesabınıza yatırılacaktır.

E-Kredinin Avantajları

İNG Bank e-kredi başvuruları, artık banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden yapılabilmektedir. Bu sayede, kredinizi çekebilmeniz için sıra bekleme zahmeti de ortadan kalkmaktadır. Müşteri olma şartı aramadan herkesin başvuru yapabileceği e-kredi ile hafta sonları, resmi tatiller ve bayram tatilleri de dahil olmak üzere her daim kredi çekebilirsiniz. Kredi notunuzun 1850 ve üzeri olması halinde, gelir belgesi olmadan %2,09 faiz oranıyla ve 60 aya kadar vade seçeneği ile 50.000 TL’ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz.

İNG Bank Tarafından Sunulan Diğer Krediler

İNG Bank’ın sunduğu diğer krediler ise ihtiyaç kredisi, taşıt k

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş