ETS 2- Renault Megane 2 Modu [v1.40]

ETS 2, SCS Software tarafından geliştirilen ve 2012 yılında oyuncularla buluşturulan harika bir tır sürme simülasyon oyunudur. Diğer tır oyunlarının aksine grafik, oyun akışı, fiziksel gibi birçok yönden çok daha iyi bir şekilde geliştirilerek rakiplerini elemiş durumdadır. Dünya üzerinde tır sürme oyunu kategorisinde birinci sırada yer alan Euro Truck Simulator serisi birçok alanda aldığı güncellemeler ile birlikte kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Simülasyon oyunları bildiğiniz gibi dünya üzerinde binlerce kişi tarafından oynanılan ve sevilen kategori türüdür. Bizlerde sizleri için web sitemizde ets 2 mod paylaşımı yaparak sizlerle birlikte paylaşmak ve sizlerin oyunlarda farklı modlar denemenize olanak sağlamak istedik.

Bu yazımızda ets 2 megane 2 modu paylaşmaktayız ve bu araba modu sizlerin hoşuna gideceğini düşündüğüm bir mod türüdür. Modun 1.40 oyun sürümü ile uyumlu olduğunu söyleyebilirim, aksi taktirde diğer oyun modlarında maalesef hata ile karşılaşacaksınızdır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlıca ets 2 renault megane 2 1.40 modunu indirebilir ve megane 2 kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Mod Oyun Görselleri

megane-2

megane-2-1

Mod Hakkında

Yapımcı: trzpro
Oyun Sürümü: 1.40 

Mod Türü: Araç

  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Volkswagen ets 2 Renault Megane 2 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

Renault Megane 2 1.40 Mod İndir

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş