En Uygun Fiyatlı Laptop Soğutucu Önerileri

Kullanmış olduğumuz laptoplar, ısı derecesine göre performans ayarlaması yapmaktadır. Fazla ısı demek ise bilgisayarın düzensiz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bu yazımızda ise laptop soğutucu önerileri paylaşımı yaparak sizleri bilgilendirmekteyiz. 

Laptop ve Notebook cihazlarımızın zaman içerisinde fanın sağlıklı çalışmaması gibi durumlarında laptop soğutucusu muhteşem bir şekilde kullanıcıların imdadına yetişmektedir. Soğutucular özellikle fiyat ve fan sayısı bakımından ayrım edilmektedir. Tabii bazı modeller ise boyut açısından farklılık gösterdiğini söyleyebilirim.

Sizler için en iyi laptop soğutucularını ve laptop soğutucusu tavsiyeleri listesini hazırlamak istedim. Aşağıda bulunan listemize göz atarak sizlerde kendi bilgisayarlarınıza göre uygun olanları satın alabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Laptop Soğutucu Önerileri

 

Listemizin ilk sırasında Frisby FNC-5230ST modeli yer almaktadır. Soğutucumuz internet ortamında popüler olan cihazlardan birisidir. 4 Fan sayısı ile birçok cihazı geride bıraktığını söyleyebilirim. Tasarım olarak son derece şık ve güzel bir görünümü olan bu soğutucuda, soğukluk ayarını tuşlar ile ayarlayabilmektesinizdir.

 

Bir diğer ürünümüz ise Inca INC-611 GMS modelidir. Bu cihazda ise toplam 5 fan bulunmaktadır ve renkli RGB ışığı ile kullanıcıları etkilemektedir. Çok kademeleri yükseklik ayarı ile birlikte 2 adet usb bağlantısı olduğunu da söyleyebilirim. Boyut olarak ise 17”inç bir boyut olduğunu söyleyebilirim, hemen hemen her cihaz ile uyumludur.

 

Bir diğer cihazımız ise Frisby FNC-35ST 14cm LED Fanlı Yükseklik Ayarlı modelidir. Soğutucu modelimizde 1 fan bulunmaktadır fakat işlevsel olarak gayet iyi bir seviyede olduğunu söyleyebilirim. 14 cm’lik bir fan boyutu bulunan bu cihazda 5 kademe yükseklik ayarı yapabilme seçeneğinin olduğunu söyleyebilirim. Bu soğutucumuzun en iyi yanlarından birisi ise ayaklarının metal olması ve sağlamlık açısından gayet iyi derecede olduğunu söyleyebilirim.

 

Listemizin 4. sırasında ise “Rampage Addison AD-RC8 Showy 15-17 modeli yer almaktadır. Özellikle burada sizlerle paylaşmak istedim çünkü işlevini gerçekten çok iyi yerine getirmektedir. 17 inç bir boyuta sahip olunan bu cihazda 2 usb port ve 1 fan bulunduğunu da söyleyebilirim.

Bir diğer modelimiz ise Rampage AD-RC3 X-DRAGON modelidir. Bu soğutucu modelimizde 17 inç bir boyuta sahiptir. Açıklamasında 14 – 17 inç notebook çeşitleri ile uyumlu olduğunu söylemektedir. 4 fan adeti bulunan bu cihazda soğutma performansını en üst seviyede tutmaktadır. Eğer bir notebook soğutucu almak istiyorsanız mutlaka bu ürünü denemelisiniz.

Sizler için en iyi laptop soğutucu ve notebook soğutucusu modellerini sıralayarak paylaşmak istedik, umarım faydalı bir makale olmuştur.

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip ederek kolaylıkla güncel paylaşımlarımıza erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bkz: En İyi Wi-Fi Güçlendirici Cihazları

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş