Emekli Olmak İçin Kredi Veren Bankalar

Emekli Olmak İçin Kredi Veren Bankalar

Emekli olmak için kredi veren bankalar arasında birçok seçenek bulunmaktadır. Bu bankaların güncel listesi ise şu şekildedir:

İş Bankası Emekli Kredisi

İş Bankası, emekliler için 000 TL tutarında ve 36 ay vade seçeneği ile kredi vermektedir. İş Bankası kredi başvurularını internet üzerinden ve şubeler aracılığı ile kabul etmektedir.

Garanti Bankası Emekli Kredisi

Garanti Bankası, emeklilere 100,000 TL tutarında ve 36 ay vade seçeneği ile kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvuruları Garanti Bankası şubeleri aracılığı ile alınmaktadır.

VakıfBank Emekli Kredisi

Emeklilere 90,000 TL tutarında kredi veren VakıfBank, 36 ay vade seçeneği ile hizmet vermektedir. VakıfBank, internet bankacılığı üzerinden kredi başvurularını kabul etmektedir.

DenizBank Emekli Kredisi

DenizBank, emekliler için 55,000 TL tutarında ve 36 ay vade seçeneği ile kredi vermektedir. Kredi başvuruları DenizBank şubeleri aracılığı ile yapılmaktadır.

Aktif Bank PTT Emekli Kredisi

Aktif Bank, PTT aracılığı ile emeklilere 50,000 TL tutarında ve 36 ay vade seçeneği ile kredi vermektedir. Kredi başvuruları PTT şubeleri aracılığı ile kabul edilmektedir.

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi

Halkbank, 50,000 TL tutarında ve 36 ay vade seçeneği ile emekli kredisi vermektedir. Kredi başvuruları Halkbank şubeleri üzerinden yapılabilmektedir.

ING Bank Emekli Kredisi

ING Bank, emekliler için 50,000 TL tutarında ve 36 ay vade seçeneği ile kredi vermektedir. Kredi başvuruları ING Bank şubeleri üzerinden yapılabilmektedir.

Şekerbank Emekli Kredisi

Şekerbank, emekliler için 50,000 TL tutarında ve 36 ay vade seçeneği ile kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvuruları Şekerbank şubeleri üzerinden yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi

Ziraat Bankası, emeklilere 20,000 TL tutarında ve 36 ay vade seçeneği ile kredi vermektedir. Kredi başvur

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş