Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu.. Sms kredi başvurusu… Cep telefonlarınız ile sms atarak bankaların bir çoğundan en az 1.000 TL ile en fazla 55.000 TL kadar hazır kredi imkanlarından şubeye hiç gitmeden kefilsiz ve evraksız bir şekilde yararlanabilirsiniz. Mesajla kredi başvurusu için gerekli olan bankalara ait kısa SMS numaralarını sizler esnaflarımız ile bireysel müracaat edecek olanlar için paylaştık.

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu. Kimilerimizden bir den fazla olan cep telefonları hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden ihtiyaç kredisine daha kolay bir alternatif olarak karşımıza çıkan SMS kredi başvuruları tamamıyla ücretsiz olarak yapılmaktadır.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sms kredi başvurusu oldukça basittir. Bankaların belirlemiş olduğu kısa SMS numaralarına kısa bir mesaj atmanız yeterlidir. Kredi için gerekli olan bilgilerin eksiksiz bir şekilde verilmesi gereklidir. İlk başvuru genel olarak ön başvuru olarak değerlendirilmektedir. Banka, sizin kredi ihtiyacınız hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Sonrasında, en fazla kredi meblağı ve vadesi size iletilir. Şayet şartlar uygun olursa, siz istenilen şartları kabul ettiğinizi bildirirsiniz ve gerekli sözleşmeleri imzalayarak, paranızı alırsınız. Tüm bu işlemler, Internet üzerinden banka tarafından sağlanmaktadır. Cep telefonunuzdan atmış olduğunuz kısa mesaj, size kredi almanız için bir imkan sunar.

Hangi Bankalar SMS Kredi İmkanı Sunuyor?

Odeabank, Finansbak, Akbank ve Yapı Kredi gibi birçok banka SMS kredi imkanları sunmaktadır. Bazı bankalar, bu imkanı sadece esnaflık yapan müşterileri için sunarken, bazıları ise bireysel müşteriler dahil herkese sağlamaktadır. En fazla 55,000 TL kadar hazır kredi imkanlarından, kefilsiz ve evraksız bir işlem yaparak yararlanabilirsiniz.

Akbank SMS İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank, esnaf ya da bireysel müşteri ayrımı gözetmeden, 20,000 TL kadar ve en fazla 36 ay vadeli kredi sunmaktadır. ‘Kredi boşluk T.C Kimlik numaranızı girip 4425 numarasına’ göndererek, cep telefonunuzdan kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru, yaklaşık 1 dakika içinde incelenir ve size olumlu ya da olumsuz bir yanıt verilir. Akbank tarafından sunulan kredi faiz oranları, makul seviyelerdedir. Siz de Akbank SMS kredi başvurusu yaparak, ihtiyacınız olan krediye kolayca ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Telefondan Başvuru

QNB Finansbank, cep telefonlarınızla, ücretsiz olarak 0-850-222-0-900 numaralarını arayarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanızı sağlar. Mevcut Findeks Kredi Notu değeriniz doğrultusunda belirlenen kredi faiz oranları, %1.24’ten başlayan oranlara sahiptir. En az 1,000 TL en fazla 30,000 TL için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz olumlu ya da olumsuz bir yanıt aldıktan sonra, hemen ödemenize başlayabilirsiniz.

Kobi’lere Özel Cepte Kredi ING’de

ING Bankası, özel SMS sistemi aracılıyla Kobi’lere finansman olanağı sunmaktadır. ING ile KOBİ yazıp T.C’nizi girerek 2205’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Başvurunuz olumlu ya da olumsuz bir yanıt aldıktan sonra size en yakın şubeye giderek gerekli belgeleri temin edebilirsiniz.

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş