Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

Albaraka Türk Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

Albaraka Türk, müşterilerine farklı özelliklerde kredi kartı sunan bir bankadır. Kredi kartı başvurusu yapmak için size en yakın Albaraka Türk şubesine gitmeniz gerekmektedir. Albaraka Türk kredi kartına başvurabilmek için banka şubesine gitmeniz gereklidir çünkü kredi kartları sadece banka şubelerinde çıkartılmaktadır. Kredi kartınızın özelliklerine göre kredi notu ve gelir durumunuz değerlendirilir. Başvuru işlemi için istenen belgeler doğrultusunda ek harç ödemesi yapılmaktadır.

Albaraka Türk Kredi Kartı Özellikleri

Her bankanın sunduğu kredi kartının özellikleri farklıdır. Albaraka Türk kredi kartları ise taksitli alışveriş imkanı ve alışverişlerde puan kazanma özellikleri ile dikkat çekmektedir. Albaraka Türk müşterilerine 4 adet kredi kartı sunmaktadır:

  • World Klasik Kart
  • World Gold Kart
  • World Platinum Kart
  • World Sanal Kart

Kredi kartlarının özellikleri birbirinden farklıdır ve kredi notu ve gelir durumuna göre değerlendirilerek limit belirlenir.

World Klasik Kart

Albaraka Türk World Klasik Kart, taksitli alışveriş yapabilme ve World ile anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız harcamalarınızda Worldpuan kazanabilme özelliklerine sahip bir kredi kartıdır. Ayrıca 3D Secure sistemi sayesinde internet alışverişlerinizde güvende olmanız sağlanır. Bu kart ayrıca temassız özellikleri ile de dikkat çekmektedir.

World Gold Kart

Albaraka Türk World Gold Kart ile Worldpuan kazanabilirsiniz. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı taksitli işlemlerle birlikte temassız özellikleri ile de avantajlıdır. Ayrıca bu kartla birlikte Asistans Hizmetlerinden de ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

World Platinum Kart

Albaraka Türk World Platinum Kart ile diğer kredi kartlarında olduğu gibi taksitli alışveriş yapabilir, yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızda avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca bu kartla birlikte Asistans Hizmetlerinden de ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

World Sanal Kart

Albaraka Türk World Sanal Kart, internet alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir sanal kredi kartıdır. Bu kart ile 3D Secure kullanarak güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Ücretsiz olan sanal kartı internet bankacılığı veya Albaraka Mobil üzerinden oluşturabilirsiniz.

Albaraka Türk Kredi Kartı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Albaraka Türk kredi kartına nasıl başvurabilirim?

Albaraka Türk kredi kartı başvuru işlemi için size en yakın Albaraka Türk şubesine gitmeniz gerekmektedir. Banka şubelerinde kredi kartları çıkartılmaktadır. Başvuru işlemi için gerekli belgeler ve ek harç ödemeleri yapılmaktadır. Başvuru işlemi sırasında kredi notunuz ve gelir durumunuz da değerlendirilir.

Albaraka Türk kredi kartı özellikleri nelerdir?

Albaraka Türk müşterilerine taksitli alışveriş imkanı ve alışverişlerde puan kazanma özelliklerine sahip 4 adet kredi kartı sunmaktadır. Kredi kartlarının özellikleri birbirinden farklıdır ve kredi notu ve gelir durumuna göre limit belirlenir.

Albaraka Türk kredi kartı başvurusu kabul edilmezse ne yapabilirim?

Eğer Albaraka Türk kredi kartı başvurunuz kabul edilmezse, başka bir bankaya ait bir kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Albaraka Türk kredi kartı başvurum ne kadar sürede sonuçlanır?

Albaraka Türk kredi kartı başvuruları genellikle birkaç iş günü içerisinde sonuçlanır.

Yorum yapın

tokat haber - tokatgazetesi
meritking madridbet kingroyal giriş kingroyal meritking giriş